0216 518 21 69

Sosyal Medyada Biz}

Pleksi Broşürlük

Pleksi broşürlükler, firma ve ürün tanıtımında en yaygın kullanılan araç olan broşürlerin derli toplu ve dikkat çekici sunulması noktasında büyük kolaylık sağlarlar.

Broşür, bir firmayı, bir firmanın bir ürününü ya da bir firmanın bir hizmetini tanıtmak adına en yaygın kullanılan araç olarak bilinir. Pleksi broşürlükler de, hedef kitlenin o firmadan, o üründen ya da o hizmetten haberdar olmasını sağlayacak broşürlerin kolay ulaşılabilecek alanlarda teşhir edilebilmesi adına üretilir.

Şeffaf veya yarı şeffaf olarak üretilen pleksiler, broşürlük olarak iki farklı şekilde üretilirler: Duvar tipi broşürlük ve ayaklı broşür setler. Duvar tipi pleksi broşürlükler, bir duvara veya düz zemine monte edilebilen broşürlükler olarak bilinir. Standart üretim ebatları ise; A4 (21×30 cm), A5 (15×21 cm), A4:3 (10,5×21 cm) ve 2xA4:3 (2x(10,5x21cm))’dir. Mağaza, galeri ve banka gibi yerlerde çokça kullanılan ayaklı broşür setler ise tek ve çift taraflı olarak farklı model seçenekleriyle üretilir. İç mekanlarda broşür ve posterlerin bir arada sergilenebileceği ideal bir ürün olan ayaklı broşür setleri çeşitli ebatlarda üretilebilir.

Duvar tipi broşürlüklerin müşterilerin gözü önünde olması ve dikkat çekici olması gerekir. Müşteri firmanın sunduğu hizmetten yaralanırken veya yaralandıktan sonra firmanın sunduğu diğer hizmetleride görmek istediği taktirde firmanın bilgilerinin bulunduğu broşürlere kolaylıkla ulaşabilmelidir. Bir müşteriye daha fazla bilgi vermek firmaların müşteri potansiyelini arttırmayı sağlar. Bu yüzden kullanılan broşürler müşterinin isteği doğrultusunta müşteriye verilmelidir yahut kendi isteğiyle bu bilgiye erişmelidir.

03 Haziran 2016
2.383 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN