0216 518 21 69

Sosyal Medyada Biz}

Pleksi Mobilya

Pleksi mobilyalar, sağlam ve dayanıklı olmalarının yanında kullanıldıkları mekanda görsel algıyı değiştirip farklı bir hava yaratıyorlar.

Sağlam, dayanıklı, kolay kolay kırılmaz ve fakat kolayca işlenebilir yapıya sahip pleksiden üretilen mobilyalar, tüm bunlara ek olarak şıklıklarıyla da göz dolduruyorlar. Kullanıldıkları alana farklı bir hava katan pleksi mobilyaları artık pek çok mağazadan temin etmek mümkün olabiliyor. Pleksi mobilyalar arasında; pleksi sehpa takımları, pleksi yemek masası, pleksi dresuar ve pleksi vitrinler dikkat çekiyor. Yine pleksi zigon ve pleksi rahle gibi çok kullanışlı aksesuarlar da mekanın şıklığını bir kat daha artıran ayrıntılar. Pleksi mobilyalar, normal cam kullanılarak yapılan mobilyalarla karşılaştırıldığında daha az riskli olmalarıyla da bir adım öne çıkıyorlar.

Pleksi malzemeden yapılan masaların cam gibi görünmesi mekanın renk uyumunu hiç bozmadan şık bir görüntü ortaya sunmakta. Dayanıklılığı sayesinde camlardan daha çok istek gören pleksi masaların yanında masanın desenine göre uygun sandelyelerin de yapılmasına olanak sağlıyor. İlk görünüşte göz korkutsada dayanaklılığı göz önünde bulundurulunca oldukça rahat ve şık bir yemek hazırlandığı taktir de misafirlere güzel bir akşam yemeği verilebilir. Yemekten sonra içilecek kahvelerin de fincanların konulması için pleksi sehpa takımından olması oldukça göz alıcı ve büyüleyi etki bırakmaktadır. Ayrıca evin iki katlı olması merdivenlerin yanındaki parmaklıkları dahi pleksiden yapabilirsiniz. Pleksi parmaklıkları renklendirerek evinizin dekoruna ayrı bir hava katmış olursunuz.

Kafeler de büyüleyici etkisi olan vitrinlerin pleksiden olması kafanin dekoruna da rahatlıkla ayak uydurabilceğini gösterir. Sergilenmek istenen menüyü rahatlıkla görebilecek olan müşteriler hiç zorluk çekmeden istediklerini görebilirler ve rahatlıkla sipariş verebilirler.

Genellikle dekor mağazalarının çalışma masalarının pleksi olması ortama uyumunun çok fazla olduğunun göstergesidir.

03 Haziran 2016
2.304 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN