0216 370 30 40

Sosyal Medyada Biz}

Pleksi Stand

Pleksi Stand Ürün teşhir standı Çeşitli sektördeki firmaların ürün gruplarını tanıtmak ve sergilemek amacıyla üretilmiş pleksi malzemesinden oluşan ürünlerdir. Firmaların ürünlerini tanıtmak ve sergilemek amacıyla kullandıkları ahşap, pleksi, plastik ve metal malzemeler ile üretilmiş olan; raf, sepet, askı gibi sistemlerden oluşan, ve sergileme şekline göre farklılık gösteren pazarlama unsuruna ‘ürün teşhir standı’ adı verilir. Ürün teşhir standı ürünün satış oranını en çok etkileyen etkenlerden biridir. Bu yüzden ürününüzün teşhiri için en iyi stand seçimini yapmanız gerekir. Her proje için birden fazla ürün standı çizimi yapıp bir kaç seçenek sunarak en iyi standı seçmenize yardımcı oluyoruz.

Sağlam ve dayanıklı yapılarıyla kullanım kolaylığı sağlayan pleksiler, özellikle toplu sergileme alanlarında stand şeklinde sıklıkla tercih edilirler. Erişiminin kolay olması, kullanımının rahat ve cama göre daha dayanıklı olmasıyla birlikte pratiklik sağlaması, kurulumundaki kolaylık pleksi standların tercih sebepleridir.

Normal bir cama oranla 6 kat daha fazla dayanıklı olduğu kanıtlanan pleksilerin kullanım alanlarından birinin de standlar olduğunu belirtmiştik. Pleksi standlarla alışveriş merkezlerindeki mağazalarda sıklıkla karşılaştığımız gibi mağazaların dışında üniversitelerin kayıt haftalarında sıkça gördüğümüz apart tanıtım standlarında, fuarlarda firmaların tanıtımlarını yapmış olduğu standlarda, marketlerde satışı arttırılmak istenen ya da yeni piyasaya sürülen ürünlerin tanıtımında kullanılan standlarda, kişisel bakım ürünleri satışı yapan dükkanların girişine konulan standlarda pleksi yapılar kullanılmaktadır. Sağlam bir yapısı olması sebebiyle tercih edilen pleksi standların şeffaf yapıları da, sergilenen ürünün net ve dikkat çekici olması yolunda önemli bir avantaj sağlar. Olası kazalarda kırılma ve dökülmenin engellenmesi standların pleksi yapılardan oluşmasıyla sağlanır.

28 Şubat 2016
Pleksi Stand için yorumlar kapalı
15.224 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Mesajı Gönder.
Whatsapp İletişim
Pleksi Dünyası Merhaba