0216 370 30 40

Sosyal Medyada Biz}

Pleksi Föylük-Broşürlük

Pleksi föylükler şeffaf ve zarif olmalarının yanında ekonomik olmaları sebebiyle de oldukça fazla tercih edilen ürünlerdir. Bunun yanı sıra farklı renklerde üretimlerinin olması pleksi föylüklerin ofislerdeki kullanımlarında dekorasyonu tamamlayıcı bir nitelik taşır. Bunun dışında pleksi föylüklerin ofiste kullanımınında sağladığı faydalar içerisinde saydam ya da yarı saydam olması sebebiyle içerisindeki dosyanın kolay bulunabilmesi sayesinde zaman kazandırmasını da söyleyebiliriz. Pleksi föylükleri tercih eden bir başka grupsa öğrencilerdir. Az maliyetli olması, ev içerisinde düzeni sağlaması gibi faydalarından ötürü öğrencilerin de kullanımında sıkça karşılaşılan ürünlerdir.

Normal cama göre 6 kat daha fazla dayanıklı olan pleksilerden yapılmış pek çok ürünü hayatımızın farklı alanlarında kullanıyoruz. Bunlardan bir tanesi de pleksi föylükler. Yatay ve dikey modelleri olan pleksi flöylüklerin A6 (10x15cm), A5 (15x21cm), A4 (21×30 cm) ve 1/3 A4 (10x21cm) gibi pek çok ebatı mevcuttur.

Şeffaf ve zarif yapılarıyla masa üstünde şıklığı artıran bir ürün olan pleksi föylüklerin bir diğer artısı da ekonomik olmaları. Pleksi föylükler, tek taraflı ya da çift taraflı föyün görülebilecek şekilde dik durmasını sağlayan display ürünler olarak tanımlanırlar.

Pleksi förlüklerin kullanıldığı pek çok alan vardır. Özellikle gıda sektöründe sıklıkla tercih edilirler. Restorant, kafe, pastane, lokanta gibi mekanlarda fiyat listesi gösterimi, ürün tanıtımı ve menü gösterimi için pleksi flöylüğün kullanıldığını görürüz. Kırılmaya karşı dayanıklı olduklarından rahatlıkla masalar üzerine konulabilmekte ve işletmeciye reklamları müşteriye kolay iletebilme olanağı sağlamakla birlikte menü kullanımını azaltma imkanı suar. Yine her türlü alışveriş mağazasında, alışveriş merkezlerinde fiyat etiketi koymak amacıyla kullanılır. Bunun yanı sıra sergilerde, belediye otobüslerinde ve otobüs duraklarında küçük ebatlı posterlerin gösterimi için de kullanılabilir. Temininin kolaylığı, kullanım rahatlığı, maliyetinin az olması ve dayanıklılığı plastik föylüklerin tercih edilme sebepleri arasında sayılabilir.
Pleksi broşürlükler, firma ve ürün tanıtımında en yaygın kullanılan araç olan broşürlerin derli toplu ve dikkat çekici sunulması noktasında büyük kolaylık sağlarlar.

Broşür, bir firmayı, bir firmanın bir ürününü ya da bir firmanın bir hizmetini tanıtmak adına en yaygın kullanılan araç olarak bilinir. Pleksi broşürlükler de, hedef kitlenin o firmadan, o üründen ya da o hizmetten haberdar olmasını sağlayacak broşürlerin kolay ulaşılabilecek alanlarda teşhir edilebilmesi adına üretilir.

Şeffaf veya yarı şeffaf olarak üretilen pleksiler, broşürlük olarak iki farklı şekilde üretilirler: Duvar tipi broşürlük ve ayaklı broşür setler. Duvar tipi pleksi broşürlükler, bir duvara veya düz zemine monte edilebilen broşürlükler olarak bilinir. Standart üretim ebatları ise; A4 (21×30 cm), A5 (15×21 cm), A4:3 (10,5×21 cm) ve 2xA4:3 (2x(10,5x21cm))’dir. Mağaza, galeri ve banka gibi yerlerde çokça kullanılan ayaklı broşür setler ise tek ve çift taraflı olarak farklı model seçenekleriyle üretilir. İç mekanlarda broşür ve posterlerin bir arada sergilenebileceği ideal bir ürün olan ayaklı broşür setleri çeşitli ebatlarda üretilebilir.

Duvar tipi broşürlüklerin müşterilerin gözü önünde olması ve dikkat çekici olması gerekir. Müşteri firmanın sunduğu hizmetten yaralanırken veya yaralandıktan sonra firmanın sunduğu diğer hizmetleride görmek istediği taktirde firmanın bilgilerinin bulunduğu broşürlere kolaylıkla ulaşabilmelidir. Bir müşteriye daha fazla bilgi vermek firma

21 Şubat 2016
Pleksi Föylük-Broşürlük için yorumlar kapalı
12.330 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Mesajı Gönder.
Whatsapp İletişim
Pleksi Dünyası Merhaba