0216 518 21 69

Sosyal Medyada Biz}

Pleksi Föylük

Pleksi föylükler şeffaf ve zarif olmalarının yanında ekonomik olmaları sebebiyle de oldukça fazla tercih edilen ürünlerdir. Bunun yanı sıra farklı renklerde üretimlerinin olması pleksi föylüklerin ofislerdeki kullanımlarında dekorasyonu tamamlayıcı bir nitelik taşır. Bunun dışında pleksi föylüklerin ofiste kullanımınında sağladığı faydalar içerisinde saydam ya da yarı saydam olması sebebiyle içerisindeki dosyanın kolay bulunabilmesi sayesinde zaman kazandırmasını da söyleyebiliriz. Pleksi föylükleri tercih eden bir başka grupsa öğrencilerdir. Az maliyetli olması, ev içerisinde düzeni sağlaması gibi faydalarından ötürü öğrencilerin de kullanımında sıkça karşılaşılan ürünlerdir.

Normal cama göre 6 kat daha fazla dayanıklı olan pleksilerden yapılmış pek çok ürünü hayatımızın farklı alanlarında kullanıyoruz. Bunlardan bir tanesi de pleksi föylükler. Yatay ve dikey modelleri olan pleksi flöylüklerin A6 (10x15cm), A5 (15x21cm), A4 (21×30 cm) ve 1/3 A4 (10x21cm) gibi pek çok ebatı mevcuttur.

Şeffaf ve zarif yapılarıyla masa üstünde şıklığı artıran bir ürün olan pleksi föylüklerin bir diğer artısı da ekonomik olmaları. Pleksi föylükler, tek taraflı ya da çift taraflı föyün görülebilecek şekilde dik durmasını sağlayan display ürünler olarak tanımlanırlar.

Pleksi förlüklerin kullanıldığı pek çok alan vardır. Özellikle gıda sektöründe sıklıkla tercih edilirler. Restorant, kafe, pastane, lokanta gibi mekanlarda fiyat listesi gösterimi, ürün tanıtımı ve menü gösterimi için pleksi flöylüğün kullanıldığını görürüz. Kırılmaya karşı dayanıklı olduklarından rahatlıkla masalar üzerine konulabilmekte ve işletmeciye reklamları müşteriye kolay iletebilme olanağı sağlamakla birlikte menü kullanımını azaltma imkanı suar. Yine her türlü alışveriş mağazasında, alışveriş merkezlerinde fiyat etiketi koymak amacıyla kullanılır. Bunun yanı sıra sergilerde, belediye otobüslerinde ve otobüs duraklarında küçük ebatlı posterlerin gösterimi için de kullanılabilir. Temininin kolaylığı, kullanım rahatlığı, maliyetinin az olması ve dayanıklılığı plastik föylüklerin tercih edilme sebepleri arasında sayılabilir.

21 Şubat 2016
3.300 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN