0216 370 30 40

Sosyal Medyada Biz}

Pleksi Kalemlik

Pleksi kalemlik kırtasiye kalemlik teşhir standı kalemlikler firmamız tarafından tasarlanıp üretilen ürünlerdir.  Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik bir malzemedir. Saydam ve yarı saydam çeşitleri olabilir. Kolay işlenebilen, kesilip, delinebilen, hafif bir plastik yapısı olan bir maddedir. Piyasada genellikle çeşitli ebatlarda düz levhalar halinde bulunur. 90°c sıcaklıkta yada 90°c – 115°c de ısıtılarak yumuşatılır. Böylece kalıplanarak istenilen biçim verilebilir. Camdan daha dayanıklı ve hafiftir. Tek dezavantajı termodinamik bir yapıda olduğundan yanmaya karşı dayanıklılığı daha azdır.

Bu yapıda olan bir malzemeden şık ve modern tasarımda kalemlikler üretilmektedir. Günün modern ve teknolojik şartlarına uyarak saydam, yarı saydam, farklı renk ve boyutlarca istenilen adet kadar üretim yapılabilmektedir. Ayrıca istenilen tasarımdan istenilen renkte, boyutta tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürme imkanınız var. Burada size düşen tek şey hayal etmek. Ders çalışırken masanızın üzerinde dağınık duran kalemlerinizi artık hayal gücünüzdeki tasarımdaki kalemlikte muhafaza edebilirsiniz. Hayal ettiğiniz ürünü gerçek dünyada tam da masanızın üzerinde içinde de kalemlerinizi görmeniz emin olun sizi çok mutlu edecektir. Artık teknolojinin bize sunduğu bu imkanları değerlendirme zamanı!

Kendi fabrikamızda lazer kesim makinalarımız ile ürettiğimiz bu ürünler ve diğer pleksi teşhir standı ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

28 Şubat 2016
Pleksi Kalemlik için yorumlar kapalı
24.935 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Mesajı Gönder.
Whatsapp İletişim
Pleksi Dünyası Merhaba